Facebook
Google+
Wushu Show

O nas

Szefem Grupy Pokazowej Złoty Lew jest Michał Borawski. Założyciel szkoły, wielokrotny złoty medalista na zawodach w kraju i za granicą. Były reprezentant Kadry Narodowej i trener Reprezentacji Polski. W skład grupy wchodzą Reprezentanci Polski, wielokrotni mistrzowie Polski na zawodach krajowych, ale także pasjonaci trenujący na wysokim poziomie.

karateka

Organizacje

Specjalna oferta kierowana do jednostek państwowych, składającą się z pełnego programu wraz z nauką technik walki. Poznaj szczegóły.
Poznaj szczegóły oferty

Firmy

Dla firm przewidzieliśmy specjalną ofertę bogatą w atrakcję, wzbudzającą zachwyt i wywołującą uśmiech na twarzy widza. Zaskocz swoich pracowników.
Poznaj szczegóły oferty

HISTORIA

Wushu jest częścią bogatego dziedzictwa Chin, produktem wiedzy wielu pokoleń. Jest integralną częścią chińskiej kultury, łączy w sobie sztuki walki, ćwiczenia podtrzymujące zdrowie, pokazy, wiedzę sportową, filozofię i etykę, krótko mówiąc obejmuje wyjątkowo szeroki zakres działania człowieka. Wushu powstało u zarania dziejów kultury chińskiej. Z biegiem lat ewoluowało i dostosowywało się do otoczenia, oraz czasu.

POZNAJ HISTORIĘ WUSHU

Video

1

STYL PIJANEGO Z MIECZEM

Michał Borawski – Założyciel szkoły, wielokrotny złoty medalista na zawodach w kraju i za granicą. Były reprezentant Kadry Narodowej i trener Reprezentacji Polski.

2

WŁÓCZNIA

Wieloletni trening, doświadczenie i ciężka praca spowodowała że jesteśmy jedni z najlepszych na rynku prezentując w bardzo ciekawy sposób umiejętności wushu.

3

PODWÓJNE SZABLE

Wielokrotnie trenując w Chinach w najlepszych szkołach posiadamy duże umiejętności posługiwania się różnymi rodzajami tradycyjnej i sportowej broni chińskiej.

Prezentacja wybranymi rodzajami broni chińskiej. Jest to broń sportowa bezpieczna dla zawodników jak i widzów. Dodatkowy efekt świszczącego łańcucha i szeleszczących szabli, miecza lub innej broni podnosi emocje na widowni.